Resultaten

Laatst bijgewerkt 14-05-2024 10:01
Aanmelden of afmelden?


Havelte

12/05/2024

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 01:30:48 182 907.67


Delft

11/05/2024

9km Recreanten Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Thijs Kienhuis 02:55:03 64 570.77

9km Recreanten Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anne ten Have 02:04:12 2 988.83

9km Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik van Lieshout 01:20:36 14 961.80
Kalle Stoffers 01:21:21 16 960.30
Maarten Kwaaitaal 01:23:06 18 956.80
Tom Woollard 01:26:45 22 949.50
Ruben Teunisse 01:29:07 25 944.77
Robin Jongeneel 01:35:33 34 931.90

9km Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 01:41:54 3 961.73
Marijke Horn 01:49:50 9 945.87
Meike Jodies 01:51:02 11 943.47
Janne Bibbe 02:19:54 19 885.73
Evgenia Martynova 03:49:09 24 707.23
Laura van Leuven 04:44:32 26 356.47


Utrecht

21/04/2024

9km NSK Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 01:03:37 5 983.57
Mik van Lieshout 01:08:20 7 974.13
Ruben Teunisse 01:08:57 8 972.90
Lars Berghuis 01:32:27 24 925.90
Lars Tankink 01:45:30 28 899.80
Nanne Bokhorst 01:41:21 36 668.10
Colin Derkx 02:08:52 38 613.07
Berend Van Beek 02:58:34 43 513.67
Robbert Peeters 04:23:40 45 343.47

9km NSK Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:19:48 3 993.83
Anouk Van Lieshout 01:21:03 4 991.33
Anne ten Have 01:47:05 11 939.27
Mel Claessens 02:37:50 21 597.77
Floor Zwietering 03:10:31 27 532.40

9km Zwaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Lisette Steeghs 02:47:27 9 607.17

6km Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:47:40 9 904.00
Meike Jodies 01:47:40 9 904.00
Lenny Droesen 02:52:04 62 775.20

9km Koppelrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Puck Hartman 02:24:50 27 643.20
Veerle van Doorn 02:24:50 27 643.20


Steenbergen

21/04/2024

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Derk Lammers 02:43:49 85 838.17
Robin Jongeneel 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers-Groenveld 03:08:26 13 833.50

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 00:56:46 3 994.53

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elise Heuts 02:15:00 18 868.97


Bathmen

07/04/2024

ONK Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 02:25:00 58 918.83
Kalle Stoffers 02:30:50 69 907.17
Rick Kokken 02:36:37 79 895.60
Mik van Lieshout 02:40:30 87 887.83
Michiel Bibbe 02:41:57 90 884.93
Ruben Teunisse 02:46:32 101 875.77
Robin Jongeneel 02:51:50 109 865.17
Tom Woollard 00:00:00 DNS 000.00
Jeroen Aaldering 00:00:00 DNS 000.00

ONK Lange Survivalrun (LSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 02:08:47 1 1000.00

9 km - Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 01:17:24 2 988.83
Lars Tankink 01:58:07 31 907.40
Puck Hartman 00:00:00 DNS 000.00

9 km recreatief Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Wiert Kolkman 02:19:20 100 864.37
Thijs Kienhuis 02:41:50 195 579.37
Quintin Poelen 00:00:00 DNS 000.00

9 km recreatief Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Femke Verheijen 02:40:10 15 878.57
Laura van Leuven 03:10:19 29 818.27


Zeist

24/03/2024

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik van Lieshout 01:11:26 28 964.37
Michiel Bibbe 01:22:29 52 942.27
Ruben Teunisse 01:22:38 53 941.97
Maarten Kwaaitaal 01:22:47 54 941.67
Jacques Veldscholten 01:28:18 79 930.63
Tom Woollard 00:00:00 DNF 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:32:43 9 948.40
Anouk Van Lieshout 01:35:49 10 942.20
Marijke Horn 01:37:45 11 938.33
Janne Bibbe 01:55:06 25 903.63
Carlijn van Uum 02:00:01 29 893.80
Evgenia Martynova 03:25:49 51 722.20

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:20:06 42 864.70

Recreanten 8 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Colin Derkx 02:37:21 93 599.93
Robbert Peeters 03:06:13 114 542.20

Recreanten 8 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Femke Verheijen 02:30:43 8 932.40
Mel Claessens 02:37:17 10 919.27
Gemma Nolles 02:58:23 35 637.07

Recreanten 5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Wieke Bergers 02:00:58 33 885.23


Kootstertille

10/03/2024

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:50:50 25 949.47

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:06:07 1 1000.00


Zelhem

10/03/2024

Recreanten 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anne ten Have 01:54:34 112 800.57
Wieke Bergers 02:53:41 189 682.33
Lisette Steeghs 00:00:00 DNF 000.00

Recreanten 8 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Derk Lammers 03:46:48 139 687.13


Nieuwehorne

03/03/2024

Team Run recreatief ZWAAR Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 01:14:12 2 973.33


Zwolle

02/03/2024

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:39:55 17 973.17

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 00:00:00 DNF 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jacques Veldscholten 01:47:39 56 921.33
Niek Versteegh 02:27:19 106 842.00
Marnix Dessing 03:10:59 124 754.67

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:19:09 1 1000.00
Carlijn van Uum 02:09:42 14 898.90

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:10:21 60 888.73

9KM Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Colin Derkx 02:11:23 51 903.87
Thijs Kienhuis 02:32:16 67 862.10

9KM Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Vivian van Wijk 01:50:05 2 987.37
Eline de Jager 02:34:13 14 899.10

12KM Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lieke Heuver 02:27:39 6 942.13

12KM Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lukas Lütje 02:17:21 8 925.57

12KM Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 00:00:00 DNF 000.00


Losser

24/02/2024

Recreatieve run 14km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 02:03:03 1 1000.00

Teamrun 14km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:56:10 1 1000.00
Ruben Teunisse 01:56:10 1 1000.00
Martijn Bouman 01:56:10 1 1000.00
Mik van Lieshout 01:56:10 1 1000.00


Gendringen (zo)

04/02/2024

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 03:18:37 37 853.37
Jeroen Aaldering 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:43:41 31 947.70
Michiel Bibbe 01:51:51 53 931.37
Jurian Rooks 01:54:19 60 926.43
Jacques Veldscholten 02:04:35 71 905.90
Derk Lammers 02:30:55 102 853.23

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers-Groenveld 02:38:10 9 876.27
Carlijn van Uum 02:40:55 10 870.77
Floor Zwietering 03:36:49 11 518.97

Politie 12km koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jelle Buiting 02:48:46 2 900.60
Renske Van Os 02:48:46 2 900.60


Gendringen (za)

03/02/2024

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 00:52:34 6 991.73
Lars Tankink 01:31:40 114 913.53
Marnix Dessing 00:00:00 DNS 000.00
Noa de Jong 00:00:00 DNS 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 00:57:22 1 1000.00
Anouk Van Lieshout 01:12:16 9 970.20
Marijke Horn 01:15:40 11 963.40
Meike Jodies 01:15:47 12 963.17
Janne Bibbe 01:17:29 13 959.77

Recreatief 6 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jesse te Wierik 00:55:03 7 973.80

Recreatief 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Wieke Bergers 01:22:35 35 948.93

Recreatief 9 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Nanne Bokhorst 01:29:28 48 931.80
Wiert Kolkman 01:45:42 74 899.33


Westerbork

21/01/2024

NK Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 01:59:47 66 921.17
Ruben Teunisse 02:05:54 92 908.93
Michiel Bibbe 02:17:09 117 886.43
Tom Woollard 00:00:00 DNS 000.00
Derk Lammers 00:00:00 DNS 000.00

NK Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:43:29 1 1000.00
Meike Jodies 02:37:28 20 892.03
Tjitske Lammers-Groenveld 03:08:57 34 829.07
Janne Bibbe 04:12:33 40 701.87
Jip Berkelder 00:00:00 DNS 000.00


Beltrum

07/01/2024

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 03:08:24 38 914.10
Tom Woollard 03:14:35 45 901.73
Jeroen Aaldering 03:16:57 50 897.00
Kalle Stoffers 03:24:04 58 882.77
Jurian Rooks 03:42:55 93 845.07
Ruben Teunisse 03:44:39 98 841.60
Rick Kokken 03:49:38 107 831.63
Robin Jongeneel 03:59:17 164 572.33

Lange Survivalrun (LSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 00:00:00 DNF 000.00
Floor Zwietering 00:00:00 DNF 000.00

Lange Survivalrun Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Annemiek Koers 04:45:10 35 582.17

Middellange afstand Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 02:11:25 17 929.27
Lars Tankink 02:41:48 78 868.50
Wiert Kolkman 02:47:44 93 856.63
Derk Lammers 02:54:34 109 842.97
Edwin van Cranenbroek 03:32:18 156 767.50
Thijs Kienhuis 00:00:00 DNF 000.00
Jeroen Bruekers 00:00:00 DNF 000.00

Middellange afstand Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers-groenveld 02:54:33 7 904.77
Anne ten Have 03:23:27 14 846.97
Laura van Leuven 00:00:00 DNF 000.00

Middellange afstand Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Janne Bibbe 03:11:37 22 837.27
Michiel Bibbe 03:11:37 22 837.27
Elsa Rijpstra 02:12:30 35 715.50


Dinxperlo

17/12/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:09:44 29 969.07
Ruben Teunisse 01:14:22 54 959.80
Jurian Rooks 01:18:02 77 952.47
Michiel Bibbe 01:21:49 98 944.90
Lars Tankink 01:36:17 152 915.97
Edwin van Cranenbroek 01:57:21 210 873.83
Marnix Dessing 02:35:20 239 797.87
Derk Lammers 00:00:00 DNF 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:03:30 1 1000.00
Meike Jodies 01:28:59 15 949.03
Marijke Horn 01:34:03 21 938.90
Anouk van Lieshout 01:37:44 24 931.53
Annemiek Koers 01:46:01 34 914.97
Janne Bibbe 01:59:09 41 888.70

Recreatief 7km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 01:20:53 4 991.57
Wiert Kolkman 01:54:37 33 924.10
Robbert Peeters 03:03:00 73 787.33
Luc van Keulen 00:00:00 DNF 000.00
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief 7km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Mel Claessens 03:02:22 9 835.27
Lisette Steeghs 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief 5km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00

Sponsoren (5KM recreatief) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 01:51:00 1 1000.00


Enschede

10/12/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:10:22 17 973.70
Jacques Veldscholten 01:27:02 55 940.37

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Carlijn van Uum 02:12:17 12 877.97
Laura van Leuven 03:25:29 21 491.57

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:39:43 25 818.20

9km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 02:23:47 81 604.70

9km Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anne ten Have 01:55:30 5 940.37
Vivian van Wijk 02:18:07 9 895.13

6km Groep 2-10 deelnemers Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Herman Adriaensen 01:55:52 46 884.53
Nanne Bokhorst 01:55:52 46 884.53
Puck Hartman 01:55:52 46 884.53
Ricky Van Hees 01:55:52 46 884.53
Roel Zeilstra 01:55:52 46 884.53
Wieke Bergers 02:11:36 58 853.07
Lenny Droesen 02:11:36 58 853.07
Nienke van Ham 02:11:36 58 853.07
Jesse te Wierik 02:11:36 58 853.07
Colin Derkx 02:12:57 60 850.37
Jorn Essink 02:12:57 60 850.37
Eline Jager 02:12:57 60 850.37
Madelief Koster 02:12:57 60 850.37
Luke Lunshof 02:12:57 60 850.37
Evgenia Martynova 02:12:57 60 850.37
Karin Meijer 02:12:57 60 850.37
Suzanne Snoek 02:12:57 60 850.37
Natalie Wendling 02:12:57 60 850.37
Maaike Woddema 02:12:57 60 850.37


Doorn (zo)

26/11/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:46:02 21 951.23
Jurian Rooks 02:21:09 71 881.00
Michiel Bibbe 04:23:27 122 636.40

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 04:02:48 18 470.73

Hang-On Run 8km Individueel (ZWAAR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 00:00:00 DNF 000.00

Hang-On Run 8km Koppel (ZWAAR) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Aron Raaijmakers 02:11:31 12 666.77

Hang-On Run 12km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Thijs Kienhuis 00:00:00 DNF 000.00


Doorn (za)

25/11/2023

Korte Survivalrun (KSR) 8km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jacques Veldscholten 01:35:55 55 924.30

Korte Survivalrun (KSR) 8km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 01:54:43 13 913.53
Evgenia Martynova 00:00:00 DNS 000.00
Janne Bibbe 00:00:00 DNS 000.00

Basis Survivalrun (BSR) 7km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 01:35:27 56 915.67

Hang-On Run 8km Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Roy Olijslager 02:29:51 30 864.83


Adegem (B)

19/11/2023

RUC Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 02:41:35 23 875.87


Vollenhove

11/11/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 02:10:56 33 935.10
Ruben Teunisse 02:30:10 59 896.63
Derk Lammers 03:35:24 150 526.17
Jurian Rooks 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 02:04:07 2 995.03
Tjitske Lammers-Groenveld 03:43:24 20 556.47

Korte Survival Run Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:58:36 10 945.73

Recreanten 5km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00


Groningen

05/11/2023

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:06:40 1 1000.00


Deest

29/10/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:05:17 13 974.53
Ruben Teunisse 01:12:03 28 961.00
Maarten Kwaaitaal 01:14:47 31 955.53
Edwin van Cranenbroek 01:21:25 41 942.27
Jacques Veldscholten 01:29:11 52 926.73
Lukas Lütje 02:08:21 102 608.40

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:56:32 11 909.03
Meike Jodies 01:50:50 17 680.43
Anouk Van Lieshout 01:52:12 18 677.70
Carlijn van Uum 02:05:30 22 651.10

Recreatief 9 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luke Paron 02:25:23 20 826.00
Aron Raaijmakers 01:43:29 31 669.80
Frank Wensink 01:44:39 32 667.47

Recreatief 9 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Michelle Maris 01:46:08 1 1000.00
Vivian van Wijk 01:56:22 3 979.53
Sarissa Van Swam 02:22:18 5 927.67

Recreatief 5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 01:14:48 1 1000.00


Neede

22/10/2023

ONK Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:08:05 69 953.43
Ruben Teunisse 01:08:23 73 952.83
Kalle Stoffers 01:09:53 83 949.83
Jurian Rooks 01:19:21 142 930.90
Jacques Veldscholten 01:25:58 167 917.67
Michiel Bibbe 01:28:03 182 913.50
Edwin van Cranenbroek 01:42:45 252 884.10
Lars Tankink 01:53:13 278 863.17

ONK Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 00:58:39 1 1000.00
Meike Jodies 01:17:56 20 961.43
Marijke Horn 01:34:33 36 928.20
Carlijn van Uum 01:43:29 43 910.33
Anouk Van Lieshout 01:48:24 51 900.50
Janne Bibbe 01:52:53 58 891.53
Lieke Heuver 01:55:41 62 885.93
Evgenia Martynova 02:43:51 82 789.60
Laura van Leuven 02:44:21 83 788.60
Elise Heuts 00:00:00 DNS 000.00

Recreanten Korte Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:15:18 95 844.53
Berend Van Beek 02:58:46 107 757.60
Wiert Kolkman 02:03:27 123 628.23
Frank Wensink 02:19:08 137 596.87
Jesse te Wierik 03:16:48 159 481.53
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNS 000.00

Recreanten Korte Survivalrun Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anne ten Have 01:33:48 3 991.27
Gemma Nolles 03:05:42 71 567.47
Nienke van Ham 03:12:41 74 553.50
Lenny Droesen 03:16:53 75 545.10

Recreanten Middellange Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 02:22:36 11 927.57


Rotterdam

15/10/2023

8KM KOPPEL Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lisette Steeghs 00:00:00 DNF 000.00


Boerakker

14/10/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:00:00 DNF 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers-Groenveld 03:16:21 16 589.29


Leeuwarden

01/10/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 02:05:41 40 924.37

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:42:18 1 1000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 02:51:05 38 809.90


Ede

24/09/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Maarten Kwaaitaal 01:08:42 29 960.80
Ruben Teunisse 01:09:05 33 960.03
Jacques Veldscholten 01:22:05 80 934.03
Lukas Lütje 01:30:29 102 917.23

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:01:12 1 1000.00
Meike Jodies 01:21:22 9 959.67
Carlijn van Uum 01:39:59 21 922.43
Janne Bibbe 01:44:07 22 914.17
Lieke Heuver 01:53:58 30 894.47
Milou Smits 02:13:57 32 854.50
Evgenia Martynova 02:39:44 38 802.93

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 01:52:53 25 904.10

Recreatief Individueel Zwaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Aron Raaijmakers 01:52:18 27 908.50
Frank Wensink 01:28:45 41 715.60

Recreatief Groepen Zwaar Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 03:28:14 12 537.67

Recreatief Individueel Licht Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Sarissa Van Swam 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief Groepen Licht Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lianne Slagter 01:47:21 7 734.70
Dennis Meeuwsen 01:47:21 7 734.70
Gemma Nolles 02:11:04 12 687.27


Udenhout (zo)

17/09/2023

Lange Survival Run (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:31:00 5 976.57
Tom Woollard 00:00:00 DNF 000.00

Middellange Survival Run (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:49:42 29 958.10
Kalle Stoffers 01:57:28 42 942.57
Michiel Bibbe 03:02:45 135 812.00
Derk Lammers 03:09:01 137 799.47

Middellange Survival Run (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers-Groenveld 03:13:38 13 863.10

Koppelrun 13 km (pittig) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Edwin van Cranenbroek 03:12:48 33 836.33
Niek Versteegh 03:12:48 33 836.33
Jip Berkelder 03:50:25 42 521.10
Lisette Steeghs 03:50:25 42 521.10
Thijs Kienhuis 03:52:12 43 517.53
Laura Van Leuven 03:52:12 43 517.53
Luuk Verheij 04:31:46 47 438.40

Groepsrun 13 km (pittig) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 01:56:20 1 1000.00


Udenhout (za)

16/09/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Marnix Dessing 02:08:27 99 841.10

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:02:40 1 1000.00
Meike Jodies 01:32:31 11 940.30
Carlijn van Uum 01:48:20 20 908.67

Recreanten 7 km (vanaf 15 jaar) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Vivian van Wijk 01:33:01 8 961.43

Recreanten 7 km koppel (vanaf 15 jaar) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Berend van Beek 01:56:51 13 910.60
Mel Claessens 01:56:51 13 910.60

Rookie 5,5 km (vanaf 10 jaar) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Wieke Bergers 02:25:58 29 621.97

Rookie 5,5 km koppel (vanaf 10 jaar) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 01:45:38 14 930.37
Nienke van Ham 03:00:33 22 780.53
Gemma Nolles 03:00:33 22 780.53
Iris Mommers 03:01:04 47 539.50
Jesse te Wierik 03:01:04 47 539.50
Laura Lensink 03:01:34 50 538.50
Lenny Droesen 03:01:34 50 538.50
Lars Berghuis 00:00:00 DNF 000.00


Den Bosch

25/06/2023

KSR - 8,5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 01:21:42 41 944.77

KSR - 8,5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 01:52:09 20 916.40
lieke heuver 03:39:02 36 462.63
Floor Zwietering 03:43:56 37 452.83

BSR - 8,5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luc van Keulen 00:00:00 DNS 000.00

BSR - 8,5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 02:04:59 6 928.73
Laura van Leuven 03:40:08 16 738.43

JSR (15-17jr) - 8,5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:02:59 4 987.87
Lars Tankink 01:50:26 21 892.97

Individueel recreatief (prestatief) - 8,5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Marnix Dessing 02:14:29 67 866.83

Groepsrun - 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jesse Manders 02:34:20 8 883.00
Inessa Ketelaars 02:34:20 8 883.00


Harreveld

18/06/2023

ONK LSR (Lange Survivalrun) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:48:29 16 951.87
Stan Eijsink 03:03:53 42 921.07
Kalle Stoffers 03:37:35 111 853.67
Ruben Teunisse 03:39:26 116 849.97
Robin Jongeneel 03:39:56 118 848.97
Maarten Kwaaitaal 03:46:24 131 836.03
Jurian Rooks 03:48:33 136 831.73
Michiel Bibbe 04:16:43 176 775.40

ONK LSR (Lange Survivalrun) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 04:44:19 21 786.77
Tjitske Lammers-groenveld 04:58:51 24 757.70
Floor Zwietering 05:04:33 26 746.30
Elise Heuts 05:06:08 27 743.13
Janne Bibbe 05:22:12 30 711.00
Anouk Van Lieshout 00:00:00 DNF 000.00

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:03:41 4 988.30
Lars Tankink 01:46:05 24 903.50

Koppelrun 21 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jelle Buiting 02:13:30 3 887.47
Renske van Os 02:13:30 3 887.47

Recreatief 21 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Thijs Kienhuis 04:40:05 19 572.17
Lukas Lütje 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 01:06:05 2 991.87
Gemma Nolles 01:43:14 82 917.57
Nienke van Ham 01:43:15 83 917.53

Recreatief 9 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 01:17:11 43 963.37
Luuk Verheij 01:19:11 50 959.37
Marnix Dessing 01:35:29 143 926.77

Recreatief 9 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 01:24:55 11 970.80
Evgenia Martynova 01:34:18 19 952.03
Lisette Steeghs 01:57:46 48 905.10
Laura van Leuven 02:05:32 61 889.57
Femke Verheijen 00:00:00 DNF 000.00


Dronten

11/06/2023

Recreatief, TEAM 9 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:26:46 2 981.10


De Knipe (zo)

04/06/2023

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 03:03:09 12 927.10

Recreatief 12 km individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura Van Leuven 04:05:42 5 825.97


De Knipe (za)

03/06/2023

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:58:38 3 988.73


Delft

20/05/2023

9km Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 01:21:16 32 952.33
Ruben Teunisse 01:28:24 46 938.07
Michiel Bibbe 01:43:57 76 906.97
Jacques Veldscholten 02:13:56 113 847.00

9km Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:44:30 7 943.83
Meike Jodies 01:47:35 10 937.67
Janne Bibbe 01:53:40 13 925.50
Elise Heuts 02:10:01 18 892.80
Carlijn van Uum 02:17:47 19 877.27

6km Teamrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jesse te Wierik 02:29:29 76 852.57
Doethe Peters 02:29:29 76 852.57
Iris Mommers 02:29:29 76 852.57
Jeroen Bruekers 02:29:29 76 852.57
Berend van Beek 02:29:29 76 852.57


Nijmegen

14/05/2023

8km NSK Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Berghuis 01:16:28 11 945.70

8km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Quintin Poelen 01:14:43 10 958.20
Aron Raaijmakers 02:25:53 43 815.87
Colin Derkx 01:56:55 60 633.80
Sam Rietveld 02:37:30 84 552.63

8km Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Juliette ter Horst 02:37:29 18 631.00

5km Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Wieke Bergers 01:31:49 20 945.83
Evgenia Martynova 01:37:28 25 934.53
Esra van den Broek 01:42:44 30 924.00


Havelte

14/05/2023

JSR 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:57:58 6 991.37
Lars Tankink 01:39:21 47 908.60


Steenbergen

30/04/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 01:55:46 47 928.47

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Lammers - Groenveld 02:55:27 12 843.03

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:04:54 19 972.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:19:57 7 967.13

Jeugd Survivalrun 15-17 (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:55:22 3 998.63

Recreatief groep volwassenen 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Renske Van Os 02:49:23 9 601.00


Elst (gld)

16/04/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Maarten Kwaaitaal 01:03:00 26 968.67
Ruben Teunisse 01:13:57 63 946.77
Michiel Bibbe 01:25:13 111 924.23
Jochem van Rabenswaaij 01:38:55 147 896.83

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:18:51 12 967.90
Janne Bibbe 01:31:27 28 942.70
Anouk Van Lieshout 01:34:42 32 936.20
Elise Heuts 01:40:15 38 925.10
Milou Smits 01:42:29 39 920.63
Jip Berkelder 01:45:53 42 913.83
Carlijn van Uum 01:46:04 43 913.47
Lieke Heuver 02:09:48 53 866.00

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 01:58:34 31 889.63
Luc van Keulen 02:00:52 32 885.03

Basis Survivalrun (BSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 01:43:58 11 938.87
Laura van Leuven 02:17:28 15 871.87

8 km recreatief individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:55:16 2 997.73
Lukas Lütje 01:22:07 19 944.03
Thijs Kienhuis 01:40:25 49 907.43
Marnix Dessing 01:47:36 55 893.07
Huub Lentjes 02:07:55 63 852.43
Jesse te Wierik 03:15:45 66 716.77
Bram van der Velden 00:00:00 DNS 000.00
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNS 000.00

8 km recreatief individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Michelle Maris 01:16:34 1 1000.00
Doethe Peters 03:05:47 25 301.57
Wieke Bergers 02:42:40 26 107.80
Vivian van Wijk 00:00:00 DNS 000.00

8 km recreative koppels Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Roy Olijslager 01:48:41 11 911.10
Lianne Slagter 02:14:39 20 859.17
Dennis Meeuwsen 02:14:39 20 859.17
Marijke Horn 02:20:05 26 128.30

FUNRUN 5 km individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Nienke van Ham 01:06:04 13 978.50


Buren

10/04/2023

Recreanten groepsrun 8 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Quintin Poelen 01:08:22 1 1000.00
Rick Kokken 01:08:22 1 1000.00
Stan Eijsink 01:08:22 1 1000.00
Maarten Arends 01:08:22 1 1000.00


Bathmen

02/04/2023

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:30:15 4 983.03
Jurian Rooks 03:33:05 39 857.37
Stan Eijsink 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 04:01:27 20 515.23
Lieke Heuver 04:08:35 21 500.97

9km - Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Dennis Meeuwsen 02:54:07 59 575.83
Lianne Slagter 02:54:07 59 575.83

9km recreatief Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Quintin Poelen 01:59:11 38 921.77

9km recreatief Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 02:56:59 19 860.93
Femke Verheijen 03:18:05 27 818.73


Zeist

19/03/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 01:18:00 67 941.50
Ruben Teunisse 01:21:04 82 935.37
Michiel Bibbe 01:28:33 110 920.40

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:36:09 16 935.60
Janne Bibbe 01:42:19 20 923.27
Elise Heuts 02:12:40 39 862.57

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niels Velthuijs 01:27:24 14 964.63

Basis Survivalrun (BSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 02:00:10 14 921.87
Laura van Leuven 02:47:52 31 826.47

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:58:24 7 986.00
Lars Tankink 01:56:10 48 870.47

Recreanten 5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jesse Manders 01:08:59 22 956.00

Recreanten 5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Inessa Ketelaars 00:00:00 DNS 000.00


Zelhem

12/03/2023

Recreanten 6 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Berend Van Beek 01:20:51 48 950.83
Bronke Boudewijns 01:23:21 62 945.83
Lisette Steeghs 01:30:49 115 930.90
Mark Leenhouts 01:37:19 169 917.90
Doethe Peters 01:39:00 195 914.53
Anne ten Have 01:59:17 382 873.97
Jesse te Wierik 02:20:47 499 830.97
Iris Mommers 02:20:48 500 830.93
Gemma Nolles 02:45:26 546 781.67
Daan de Grauw 00:00:00 DNF 000.00

Recreanten 8 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lukas Lütje 01:31:37 24 953.87
Niek Versteegh 01:39:37 33 937.87
Laurens Jansen 01:44:06 39 928.90
Thijs Kienhuis 01:53:03 50 911.00
Marnix Dessing 02:11:56 98 873.23
Bram van der Velden 02:44:22 192 808.37
Vivian van Wijk 02:45:40 193 805.77
Huub Lentjes 02:48:58 200 799.17


Kootstertille

12/03/2023

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 03:10:14 124 786.47
Robin Jongeneel 04:02:44 150 681.47
Michiel Bibbe 03:47:12 196 472.53
Ruben Teunisse 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Floor Zwietering 03:27:23 25 570.10
Janne Bibbe 03:43:26 28 538.00
Meike Jodies 03:58:21 30 508.17
Jip Berkelder 00:00:00 DNS 000.00

Jeugd Survival Run 8 km (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:02:48 5 985.73

Recreatieve run 8, zwaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Femke Verheijen 00:00:00 DNF 000.00


Nieuwehorne

19/02/2023

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:00:00 DNS 000.00


Zwolle

12/02/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 00:00:00 DNF 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 00:00:00 DNF 000.00


Gendringen (zo)

05/02/2023

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 02:53:50 14 924.03
Jurian Rooks 03:31:08 34 849.43

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 01:54:36 56 926.33
Michiel Bibbe 02:09:29 77 896.57
Derk Lammers 02:09:32 78 896.47
Jochem van Rabenswaaij 00:00:00 DNS 000.00
Jelle Buiting 00:00:00 DNS 000.00
Mik van Lieshout 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 02:06:04 9 953.97
Tjitske Groenveld 03:27:57 18 790.20
Floor Zwietering 03:28:08 19 789.83
Marijke Horn 03:40:15 21 765.60
Jip Berkelder 00:00:00 DNS 000.00

Recreanten 14 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niels Velthuijs 02:26:24 21 906.67
Thijs Kienhuis 02:46:04 32 867.33

Recreanten 14 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 00:00:00 DNS 000.00


Gendringen (za)

04/02/2023

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 01:08:39 29 960.50
Ruben Teunisse 00:00:00 DNS 000.00
Martijn Bouman 00:00:00 DNS 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:23:34 14 958.93
Janne Bibbe 01:23:57 16 958.17
Carlijn van Uum 01:53:10 24 899.73

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 01:18:04 21 947.73

Recreatief 6 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luuk Verheij 00:43:02 1 1000.00
Jesse te Wierik 01:50:05 78 625.90

Recreatief 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anne ten Have 01:05:15 4 955.57

Recreatief 9 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Laurens Jansen 01:14:02 21 976.30
Jeroen Bruekers 01:36:01 88 932.33
Marnix Dessing 02:41:06 162 802.17
Dennis Meeuwsen 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief 9 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Lieke Heuver 01:27:56 7 971.17
Lisette Steeghs 01:53:25 64 680.20
Lianne Slagter 00:00:00 DNF 000.00


Beltrum

08/01/2023

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:38:11 11 968.23
Stan Eijsink 03:04:43 49 915.17
Rick Kokken 03:13:52 69 896.87
Jurian Rooks 03:28:33 99 867.50
Robin Jongeneel 03:58:07 152 808.37
Michiel Bibbe 04:16:31 181 771.57
Jochem van Rabenswaaij 04:23:55 191 756.77
Ruben Teunisse 00:00:00 DNS 000.00

Lange Survivalrun (LSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 04:11:21 16 858.13
Marijke Horn 04:59:16 22 762.30
Meike Jodies 05:13:48 23 733.23
Floor Zwietering 05:35:04 24 690.70

Lange Survivalrun Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 03:04:44 1 1000.00
Maarten Arends 03:24:53 6 959.70
Annemiek Koers 04:21:30 19 846.47
Jelle Buiting 04:55:12 26 779.07
Renske van Os 04:55:12 26 779.07

Middellange afstand Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 02:02:59 28 947.73
Derk Lammers 03:16:48 192 800.10

Middellange afstand Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elise Heuts 02:40:44 12 896.27
Lieke Heuver 02:53:59 19 869.77
Tjitske Groenveld 03:16:53 27 823.97

Middellange afstand Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Maarten Kwaaitaal 03:49:19 69 540.83
Michelle Maris 03:49:19 69 540.83
Milou Smits 03:49:19 69 540.83
Femke Verheijen 03:49:19 69 540.83

Jeugd 15-17 jaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 02:50:23 14 873.47


Dinxperlo

18/12/2022

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 00:59:56 11 975.60
Stan Eijsink 01:10:30 56 954.47
Jurian Rooks 01:12:19 66 950.83
Maarten Kwaaitaal 01:18:06 113 939.27
Michiel Bibbe 01:20:36 127 934.27
Kalle Stoffers 01:23:16 146 928.93
Jelle Buiting 01:24:29 150 926.50
Derk Lammers 01:28:13 174 919.03
Ruben Teunisse 01:32:04 185 911.33
Jochem van Rabenswaaij 01:36:24 200 902.67
Noa de Jong 00:00:00 DNS 000.00

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 01:31:07 38 943.33
Meike Jodies 01:32:35 41 940.40
Marijke Horn 01:37:29 48 930.60
Annemiek Koers 01:38:20 49 928.90
Jip Berkelder 01:41:11 50 923.20
Janne Bibbe 01:49:02 55 907.50
Tjitske Groenveld 01:51:42 58 902.17
Floor Zwietering 01:59:05 67 887.40
Milou Smits 02:15:58 80 853.63

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:58:17 5 984.23
Lars Tankink 01:41:16 27 898.27

Recreatief 7km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Olaf Renes 01:32:57 7 941.90
Frank Wensink 02:18:55 47 609.97
Jeroen Bruekers 01:50:47 52 426.23
Luc van Keulen 00:00:00 DNS 000.00
Dennis Meeuwsen 00:00:00 DNS 000.00
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNS 000.00

Recreatief 7km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Femke Verheijen 02:04:17 11 879.23
Evgenia Martynova 02:42:23 16 803.03
Lianne Slagter 01:50:45 18 666.30
Nienke Van Ham 02:09:51 28 628.10
Laura van Leuven 02:56:32 37 534.73


Enschede

11/12/2022

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:08:03 26 879.43

12km Zwaar Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 03:11:19 20 548.10

9km Zwaar Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lukas Lütje 00:00:00 DNF 000.00

9km Zwaar Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Linda Kuijpers 02:37:14 10 847.33
Lieke Heuver 02:37:14 16 607.33

9km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Wiert Kolkman 01:21:19 11 967.10
Marnix Dessing 02:09:38 58 870.47

6km Groep 2-10 deelnemers Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lenny Droesen 02:25:12 39 814.43
Lisette Steeghs 02:25:12 39 814.43
Laura Lensink 02:25:12 39 814.43
Femke Verheijen 02:25:12 39 814.43


Adegem

20/11/2022

TSC Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 03:45:47 15 891.70
Robin Jongeneel 03:48:52 33 645.53

RUC Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 04:48:47 36 351.10


Vollenhove

12/11/2022

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 02:31:25 52 920.47

Korte Survival Run Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 00:52:46 4 992.90
Noa de Jong 00:59:04 16 980.30
Ruben Teunisse 01:08:12 62 962.03
Derk Lammers 01:18:32 138 941.37

Korte Survival Run Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:22:03 22 963.83
Tjitske Groenveld 01:41:11 45 925.57
Annemiek Koers 01:41:42 47 924.53
Jip Berkelder 01:42:24 48 923.13

Recreanten koppel 8 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Wiert Kolkman 02:25:08 22 863.07


Groningen

06/11/2022

ONK Koppelrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 00:55:26 2 996.40
Tom Woollard 01:19:07 34 949.03
Derk Lammers 01:39:12 64 908.87
Janne Bibbe 01:39:12 64 908.87
Anouk Van Lieshout 01:41:07 68 905.03
Michiel Bibbe 01:46:19 71 894.63


Neede

23/10/2022

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jelle Buiting 02:08:32 52 917.90
Ruben Teunisse 02:15:58 66 903.03
Jurian Rooks 02:51:27 124 832.07
Quintin Poelen 01:20:48 167 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 03:15:00 19 842.23

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 00:54:04 12 979.93
Stan Eijsink 00:56:35 16 974.90
Maarten Kwaaitaal 01:03:06 37 961.87
Michiel Bibbe 01:16:28 78 935.13
Jochem van Rabenswaaij 01:29:58 117 908.13

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:19:08 9 969.13
Janne Bibbe 01:27:34 15 952.27
Floor Zwietering 01:46:52 29 913.67
Jip Berkelder 01:51:33 33 904.30

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:34:11 35 811.80

Basis Survivalrun (BSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Evgenia Martynova 02:42:58 24 612.90

Recreanten Korte Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 00:58:05 3 986.83
Lukas Lütje 01:08:02 14 966.93
Arnaud Van Vierzen 01:37:00 77 909.00
Dennis Meeuwsen 00:00:00 DNF 000.00

Recreanten Korte Survivalrun Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 02:27:15 52 869.63
Lianne Slagter 02:33:43 55 856.70
Ester Nijrolder 02:18:22 66 647.40
Vivian van Wijk 00:00:00 DNS 000.00

Jeugd 15-17 jaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 01:37:34 10 922.33


Boerakker

08/10/2022

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:59:15 1 1000.00


Leeuwarden

02/10/2022

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:51:27 5 937.37

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:51:47 2 999.13

Recreant 8 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 00:00:00 DNS 000.00


Enschede

25/09/2022

REC7 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 02:04:53 17 863.30


Ede

25/09/2022

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik van Lieshout 00:59:49 15 979.47
Maarten Kwaaitaal 01:02:02 22 975.03
Noa de Jong 01:02:50 28 973.43
Ruben Teunisse 01:07:02 46 965.03
Jochem van Rabenswaaij 01:37:15 144 904.60

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:18:02 7 965.53
Marijke Horn 01:24:58 13 951.67
Janne Bibbe 01:37:46 23 926.07
Anouk Van Lieshout 00:00:00 DNF 000.00

Basis Survivalrun (BSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 02:53:12 23 793.30

Basis Survivalrun (BSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Linda Kuijpers 01:33:23 3 984.10
Evgenia Martynova 02:32:49 14 865.23

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:51:16 1 1000.00
Lars Tankink 01:34:49 27 912.90

Recreatief Individueel Zwaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lukas Lütje 01:30:57 20 947.83

Recreatief Individueel Zwaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 01:25:06 1 1000.00
lieke heuver 01:51:55 13 946.37
Elise Heuts 01:55:45 16 938.70
Femke Verheijen 02:14:02 27 902.13
Laura van Leuven 03:29:11 39 751.83

Recreatief Individueel Licht Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niek Versteegh 01:34:42 20 905.90
Dennis Meeuwsen 01:34:49 21 905.67

Recreatief Individueel Licht Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Lianne Slagter 01:11:13 10 965.93
Gemma Nolles 01:34:46 19 918.83
Esra van den Broek 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief Groepen Licht Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Wieke Bergers 02:34:04 25 607.73


Udenhout (zo)

18/09/2022

Lange Survival Run (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:31:56 2 998.03
Maarten Arends 03:39:39 25 862.60
Rick Kokken 00:00:00 DNF 000.00

Middellange Survival Run (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 02:23:44 59 890.40

Middellange Survival Run (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 03:30:54 27 817.27

Recreanten 12 km (pittig) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 02:05:23 10 968.33
Jacques Veldscholten 02:31:51 41 915.40


Udenhout (za)

17/09/2022

JSR 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:51:37 2 987.67

Recreanten 7 km (vanaf 15 jaar) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Laura van Leuven 00:00:00 DNF 000.00

Recreanten 7 km koppel (vanaf 15 jaar) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Susanne van de Logt 02:25:45 18 839.77
Luc van Keulen 02:25:45 18 839.77


Grootebroek

11/09/2022

Recreatief 13 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 02:25:46 19 891.87
Jacques Veldscholten 02:26:59 20 889.43

Recreatief 5,5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Nienke van Ham 02:08:05 19 634.67


s-Hertogenbosch

26/06/2022

Open NK KSR - 8,7 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:17:03 39 949.33
Maarten Kwaaitaal 01:18:41 47 946.07
Mik van Lieshout 01:42:49 102 897.80
Edwin van Cranenbroek 00:00:00 DNS 000.00

Open NK KSR - 8,7 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:12:18 3 982.50
Marijke Horn 01:50:28 29 906.17
Meike Jodies 01:52:01 30 903.07
Janne Bibbe 02:41:21 43 804.40

BSR - 8,7 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luc van Keulen 02:06:07 27 896.73

Individueel recreatief (prestatief) - 8,7 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNF 000.00

Individueel recreatief (prestatief) - 8,7 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Linda Kuijpers 01:39:07 5 979.63
Evgenia Martynova 02:20:59 21 895.90
Laura van Leuven 00:00:00 DNF 000.00

Groepsrun - 8,7 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Floor Zwietering 02:50:12 9 845.80
Vivian van Wijk 02:50:12 9 845.80
Dominique Van Berlo 02:50:12 9 845.80


Harreveld

19/06/2022

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:28:33 3 994.70
Stan Eijsink 03:04:00 15 923.80
Maarten Arends 03:28:00 39 875.80
Rick Kokken 03:39:15 44 853.30
Robin Jongeneel 03:58:12 52 815.40
Jelle Buiting 04:48:15 58 715.30

Lange Survivalrun (LSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Renske van Os 04:53:18 4 803.40

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 01:42:35 30 948.93
Ruben Teunisse 02:20:03 92 874.00
Edwin van Cranenbroek 00:00:00 DNF 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 02:48:32 16 868.37

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 01:06:14 4 981.63

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:17:10 2 995.23
Carlijn van Uum 02:18:55 26 871.73
Janne Bibbe 02:20:55 28 867.73

Jeugd Survivalrun (JSRA) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:56:50 1 1000.00

Recreatief 14 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jochem van Rabenswaaij 02:28:46 45 872.90
Michiel Bibbe 02:29:18 46 871.83
Lukas Lütje 02:29:24 47 871.63
Dennis Meeuwsen 02:43:48 55 842.83

Recreatief 14 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 02:37:13 4 977.33
Milou Smits 03:44:00 6 843.77
Floor Zwietering 03:44:30 7 842.77
Michelle Maris 03:44:32 8 842.70

Recreatief 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Nienke van Ham 02:08:02 75 859.80

Recreatief 8 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 03:03:48 112 791.80
Arnaud Van Vierzen 03:12:21 118 774.70
Bin yan Liem 03:43:03 150 713.30

Recreatief 8 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Lieke Heuver 02:47:09 18 803.47
Evgenia Martynova 03:53:26 61 670.90
Laura van Leuven 03:58:44 90 420.30


Dronten

12/06/2022

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elsa Rijpstra 01:08:18 1 1000.00


Eindhoven

05/06/2022

5 kilometer Groep Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Linda Kuijpers 02:25:45 22 830.03

Nationaal Studenten Kampioenschap 7k Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:05:54 10 965.43
Kalle Stoffers 01:25:49 18 925.60
Jacques Veldscholten 01:50:01 21 877.20
Bin yan Liem 03:20:58 35 455.30

Nationaal Studenten Kampioenschap 7k Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:28:29 3 973.67
Carlijn van Uum 01:51:20 6 927.97

7 kilometer individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luc van Keulen 02:47:44 82 530.77
Jeroen Bruekers 02:47:45 83 530.73
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNF 000.00

7 kilometer individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Susanne van de Logt 02:48:01 25 569.03
Evgenia Martynova 03:25:32 30 494.00
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00
Femke Verheijen 00:00:00 DNF 000.00


Nijmegen

22/05/2022

8km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Wiert Kolkman 03:18:42 125 486.57

5km Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa De Jong 00:29:58 1 1000.00
Luuk Verheij 00:53:50 9 952.27

5km Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 00:29:34 1 1000.00
Lianne Slagter 00:46:40 3 965.80
Ester Nijrolder 00:56:15 6 946.63

5km Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Veerle van Doorn 01:03:03 11 970.93
Dennis Meeuwsen 01:03:18 12 970.43
Laurens Jansen 01:09:07 15 958.80
Sarissa van Swam 01:25:55 30 925.20
Wieke Bergers 01:28:03 33 920.93
Elsa Rijpstra 01:42:46 44 891.50
Laura Lensink 00:00:00 DNF 000.00


De Knipe (zo)

15/05/2022

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:37:18 3 984.03

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jelle Buiting 02:16:45 91 882.57
Ruben Teunisse 03:28:46 104 738.53
Edwin van Cranenbroek 00:00:00 DNS 000.00

Middellange Survivalrun (MSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 03:28:40 13 781.27

Recreatief 7 km individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:38:42 23 951.10


De Knipe (za)

14/05/2022

Jeugd Survivalrun 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:53:27 1 1000.00
Noa de Jong 01:09:30 10 967.90


Havelte

08/05/2022

JSR 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:48:35 1 1000.00
Noa De Jong 00:57:20 7 982.50


Delft (za)

07/05/2022

9km Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:37:34 49 915.43
Jelle Buiting 01:46:30 63 897.57

9km Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Renske van Os 01:46:29 11 937.87
Janne Bibbe 01:59:56 14 910.97
Carlijn Van Uum 02:11:58 17 886.90
Marijke Horn 02:35:04 21 840.70
Meike Jodies 02:43:22 23 824.10

9km Recreanten Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Kalle Stoffers 01:54:36 26 907.63
Michiel Bibbe 02:01:31 39 893.80

9km Recreanten Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00

6km Individueel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Robbert Peeters 01:35:02 33 900.00


Steenbergen

24/04/2022

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 01:54:33 26 939.53

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Robin Jongeneel 01:34:01 31 913.80

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:40:52 14 942.70

Jeugd Survivalrun 15-17 (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:36:02 3 996.60

Recreatieve run volwassenen 8,5 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jochem van Rabenswaaij 01:49:47 61 910.77
Kalle Stoffers 02:16:16 83 857.80
Arnaud Van Vierzen 02:31:43 91 826.90
Luc van Keulen 02:37:35 94 815.17
Jeroen Bruekers 02:33:42 132 582.93

Recreatieve run volwassenen 8,5 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:31:49 1 1000.00
Floor Zwietering 01:55:16 4 953.10

Recreatieve koppelrun volwassenen 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:21:46 5 966.67
Martijn Bouman 01:21:46 5 966.67

Recreatieve groeprun volwassenen 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Dennis Meeuwsen 01:52:05 6 965.50
Edwin van Cranenbroek 01:52:05 6 965.50


Zeist

20/03/2022

Korte Survival Run (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Janne Bibbe 02:05:51 38 880.07

NK JSR 15-17 jaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:51:52 1 1000.00
Noa de Jong 01:00:56 8 981.87
Lars Tankink 00:00:00 DNF 000.00

NK JSR 15-17 jaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 00:00:00 DNS 000.00

Recreanten 8 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:40:10 11 942.60

Recreanten 8 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 01:51:58 3 934.57
Bronke Boudewijns 02:28:57 29 860.60
Evgenia Martynova 02:55:14 44 808.03
Jip Berkelder 00:00:00 DNS 000.00


Zelhem

13/03/2022

groepsrun 5,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lars Tankink 01:11:39 1 1000.00

groepsrun 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Jochem van Rabenswaaij 02:34:38 13 893.93
Bin Yan Liem 02:34:38 13 893.93
Thijs klein Baltink 02:34:38 13 893.93
Martijn Bouman 02:34:38 13 893.93

Recreanten individueel 5,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 00:59:35 7 977.77
Nienke van Ham 02:08:12 265 840.53
Tjitske Groenveld 02:09:19 271 838.30

Recreanten individueel 8,5 km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:15:16 13 969.90
Meike Jodies 01:34:23 59 931.67
Kalle Stoffers 01:38:41 68 923.07
Floor Zwietering 01:40:35 75 919.27
Derk Lammers 01:40:37 76 919.20
Bronke Boudewijns 01:44:25 93 911.60
Jeroen Bruekers 02:01:18 138 877.83
Jip Berkelder 02:03:17 141 873.87
Lukas Lütje 02:04:28 142 871.50
Jeroen Aaldering 02:25:23 202 829.67


Nieuwehorne

06/03/2022

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa De Jong 01:02:24 2 991.77
Tom Woollard 00:00:00 DNS 000.00

5,5 KM - 1 ronde - recreatief Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNS 000.00


Enschede

12/12/2021

9km Zwaar Individueel Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jochem van Rabenswaaij 01:41:40 76 901.97
Jacques Veldscholten 01:43:04 78 899.17
Lukas Lütje 01:49:49 88 885.67
Ruben Teunisse 01:58:59 96 867.33
Frank Wensink 00:00:00 DNF 000.00
Thijs Kienhuis 00:00:00 DNF 000.00

9km Zwaar Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:36:12 5 961.67
Meike Jodies 01:54:39 10 924.77
Jip Berkelder 01:56:35 12 920.90
Carlijn van Uum 01:58:32 13 917.00
Floor Zwietering 02:21:59 21 870.10

9km Licht Groep 2-5 deelnemers Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Bas Temmink 01:48:50 6 924.27
Derk Lammers 01:48:50 6 924.27


Doorn (zo)

28/11/2021

Lange Survivalrun (LSR) 19km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:45:18 4 957.10

Middellange Survivalrun (MSR) 12km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 02:17:31 78 891.63
Jelle Buiting 02:47:23 113 831.90
Edwin van Cranenbroek 03:32:43 137 741.23
Maarten Kwaaitaal 02:06:18 145 674.07

Hang-On Run Groep of Team 12km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 00:00:00 DNF 000.00

Hang-On Run Individueel 12km Zwaar Jeugd Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:15:17 1 1000.00

Hang-On Run Individueel 9km Zwaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Michiel Bibbe 01:56:51 40 909.53
Ruben Teunisse 02:03:14 45 896.77

Hang-On Run Individueel 9km Zwaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 02:03:13 5 941.63


Doorn (za)

27/11/2021

Korte Survivalrun (KSR) 9km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik van Lieshout 01:22:19 22 946.93

Korte Survivalrun (KSR) 9km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Sarissa van Swam 02:06:10 15 909.37
Janne Bibbe 02:27:18 23 867.10

Jeugd Survivalrun JSR 15/17 9km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:01:19 2 998.70
Noa De Jong 00:00:00 DNF 000.00

Jeugd Survivalrun JSR 15/17 9km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van lieshout 01:40:21 4 979.23

Hang-On Run Familie, Koppel of groep 7Km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Olaf Renes 00:00:00 DNF 000.00
Jochem van Rabenswaaij 00:00:00 DNF 000.00
Lukas Lütje 00:00:00 DNF 000.00
Bin Yan Liem 00:00:00 DNF 000.00
Michiel Bibbe 00:00:00 DNF 000.00
Dominique van Berlo 00:00:00 DNF 000.00

Hang-On Run Individueel 7km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Bruekers 01:30:40 65 904.17

Hang-On Run Individueel 7km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:07:54 3 988.67
Evgenia Martynova 01:35:48 28 932.87
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00

Hang-On Run Koppel 9km Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Bas Temmink 02:21:39 39 879.90
Roy Olijslager 02:21:39 39 879.90


Vollenhove

13/11/2021

Korte Survival Run Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 01:08:31 51 970.43
Mik van Lieshout 01:09:05 55 969.30
Derk Lammers 01:22:27 131 942.57

Korte Survival Run Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Groenveld 01:33:22 31 951.40
Renske van Os 01:40:54 38 936.33
Sarissa van Swam 01:47:49 47 922.50
Carlijn van Uum 01:58:02 55 902.07

Jeugd Survival Run 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:55:35 2 999.30
Noa De Jong 01:01:09 8 988.17

Jeugd Survival Run 15-17 Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 01:25:24 7 978.30


Neede

24/10/2021

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik Van Lieshout 01:04:54 33 956.13

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Renske van Os 01:40:00 28 913.40
Sarissa Van Swam 01:54:54 35 883.60
Carlijn van Uum 02:22:24 46 588.60
Janne Bibbe 02:40:23 47 552.63

Recreanten Korte Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jacques Veldscholten 01:19:32 46 951.63
Niels Velthuijs 01:20:27 50 949.80
Thijs Kienhuis 01:24:43 56 941.27
Frank Wensink 01:36:30 85 917.70
Jeroen Bruekers 01:43:52 100 902.97
Jochem van Rabenswaaij 01:45:40 103 899.37
Luc van Keulen 02:19:22 134 831.97
Ward Heij 02:39:23 169 551.93
Arnaud Van Vierzen 00:00:00 DNF 000.00

Recreanten Korte Survivalrun Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Marijke Horn 01:46:32 32 922.80
Floor Zwietering 01:51:51 36 912.17
Susanne van de Logt 02:02:36 45 890.67
Linda Kuijpers 02:03:14 46 889.40
Vivian van Wijk 02:21:31 55 852.83
Evgenia Martynova 03:34:42 63 706.47
Jip Berkelder 00:00:00 DNS 000.00


Neede

23/10/2021

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Rick Kokken 01:52:15 54 938.10
Maarten Arends 01:53:40 61 935.27
Jelle Buiting 02:18:17 117 886.03
Quintin Poelen 02:49:07 143 824.37
Edwin van Cranenbroek 05:07:12 162 548.20
Stefan Bos 03:15:40 164 531.27
Stan Eijsink 00:00:00 DNS 000.00

Jeugd Survivalrun 15-17 Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van lieshout 00:58:45 2 999.60

Recreanten middellange Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 02:55:59 43 852.50
Lukas Lütje 00:00:00 DNS 000.00

Recreanten middellange Survivalrun Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Meike Jodies 03:14:24 13 350.57


Leeuwarden

03/10/2021

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Stan Eijsink 03:38:45 19 859.07

Jeugd Survivalrun Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:53:52 2 999.90
Noa De Jong 01:00:07 6 987.40


Ede

26/09/2021

Korte Survivalrun (KSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Mik Van Lieshout 01:03:57 25 970.60

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Janne Bibbe 02:20:26 33 841.47

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:51:11 1 1000.00
Noa De Jong 00:00:00 DNF 000.00

Jeugd Survivalrun (JSR15-17) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk Van Lieshout 01:25:36 5 970.67

Recreatief Individueel Zwaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Niels Velthuijs 01:48:43 26 917.60
Luc van Keulen 02:17:11 34 860.67
Frank Wensink 02:20:00 61 615.03
Lukas Lütje 02:23:53 62 607.27
Ward Heij 02:46:38 63 561.77

Recreatief Individueel Zwaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Jip Berkelder 02:10:29 6 925.20
Marijke Horn 02:17:18 8 911.57
Susanne van de Logt 02:19:37 10 906.93
Bronke Boudewijns 00:00:00 DNF 000.00

Recreatief Groepen Zwaar Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Milou Smits 01:43:58 6 917.33
Michelle Maris 01:43:58 6 917.33
Maarten Kwaaitaal 01:43:58 6 917.33

Recreatief Groepen Licht Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Ruben Teunisse 01:03:24 1 1000.00
Meike Jodies 01:03:24 1 1000.00
Michiel Bibbe 01:03:24 1 1000.00
Harm van den Brand 01:03:24 1 1000.00
Sanne Dijksterhuis 01:38:40 8 929.47
Mirte Hensen 01:38:40 8 929.47
Sarissa Van Swam 01:38:40 8 929.47
Evgenia Martynova 01:38:40 8 929.47
Femke Verheijen 01:41:02 9 924.73
Gemma Nolles 01:41:02 9 924.73


Udenhout (zo)

19/09/2021

Lange Survival Run (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:47:45 11 938.17

Middellange Survival Run (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jurian Rooks 01:59:27 48 921.73
Edwin van Cranenbroek 03:04:58 146 790.70
Jelle Buiting 03:16:22 154 767.90

Koppelrun 12 km (pittig) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Mik van Lieshout 02:08:22 6 945.27


Udenhout (za)

18/09/2021

JSR 15-17 Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa De Jong 00:00:00 DNF 000.00

JSR 15-17 Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 01:16:01 7 976.43

Recreanten 7 km koppel (vanaf 15 jaar) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Bronke Boudewijns 02:44:49 41 788.00
Sarissa van Swam 02:44:49 41 788.00

Rookie 5,5 km koppel (vanaf 10 jaar) Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Susanna Bijserbosch 02:08:26 26 848.93
Bin Yan Liem 02:08:26 26 848.93


Elst (gld)

19/04/2020

8 km recreative koppels Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Roy Olijslager 01:48:41 11 911.10
Lianne Slagter 02:14:39 20 859.17
Dennis Meeuwsen 02:14:39 20 859.17
Marijke Horn 02:20:05 26 128.30


Kootstertille

08/03/2020

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 00:00:00 DNF 000.00

Jeugd Survival Run A 8 km (JSRA) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 01:04:28 7 987.90
Mik van Lieshout 01:10:31 12 975.80

Jeugd Survival Run A 8 km (JSRA) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 01:35:05 9 960.93

Jeugd Survival Run B 5 km (JSRB) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:44:55 2 996.60


Nieuwehorne

01/03/2020

Team Adventure - teamrun RECR Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:56:11 1 1000.00


Zwolle

09/02/2020

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Elise Heuts 01:33:57 23 952.27

5 KM groep en OuderKind Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Noa de Jong 00:00:00 DNF 000.00

9 KM Groep/Samenlopen Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:00:00 DNF 000.00

9KM Individueel Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Lieke Heuver 02:34:24 23 610.23

9 KM Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Quintin Poelen 00:00:00 DNF 000.00


Gendringen (zo)

02/02/2020

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:34:18 5 975.13

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 01:37:40 10 979.17
Robin Jongeneel 02:13:56 79 906.63
Jurian Rooks 02:19:07 88 896.27
Dennis Meeuwsen 02:49:54 101 834.70


Gendringen (za)

01/02/2020

Korte Survivalrun (KSR) Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Annemiek Koers 01:25:58 9 973.23
Renske van Os 01:28:03 10 969.07
Tjitske Groenveld 01:46:13 24 932.73

Jeugd Survivalrun A Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Noa De Jong 00:58:29 6 986.50
Mik van Lieshout 01:02:33 8 978.37

Jeugd Survivalrun A Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 01:24:57 7 965.70

Jeugd Survivalrun B Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 00:45:03 8 988.73

Recreatief 6 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Luc van Keulen 01:06:21 16 965.90

Recreatief 6 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Susanne van de Logt 01:07:04 5 974.43
Marijke Horn 01:09:55 8 968.73
Bronke Boudewijns 01:14:37 15 959.33

Recreatief 9 km Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Harm Winkelmolen 01:26:40 45 946.37
Bram van der Velden 01:49:19 91 901.07
Thijs Kienhuis 02:25:08 134 829.43
Reon Baars 00:00:00 DNS 000.00

Recreatief 9 km Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Carlijn van Uum 01:30:51 3 975.70
Linda Kuijpers 01:59:26 25 918.53
Lieke Heuver 01:59:27 26 918.50


Westerbork

19/01/2020

Middellange Survivalrun (MSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Martijn Bouman 01:29:01 15 965.50


Beltrum

05/01/2020

Lange Survivalrun (LSR) Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Jeroen Aaldering 02:56:01 20 945.57
Martijn Bouman 03:06:53 34 923.83
Stan Eijsink 03:09:08 36 919.33
Maarten Arends 03:39:19 74 858.97
Rick Kokken 03:40:48 75 856.00
Robin Jongeneel 03:46:15 80 845.10
Jurian Rooks 04:02:48 100 812.00
Edwin van Cranenbroek 06:26:13 156 525.17

Lange Survivalrun Koppel Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Annemiek Koers 04:07:20 31 850.33
Stefan Bos 05:07:30 47 730.00

Middellange afstand Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Derk Lammers 02:47:19 137 860.13
Jelle Buiting 02:55:29 164 843.80
Roy Olijslager 03:03:07 176 828.53
Robin Wubs 00:00:00 DNS 000.00

Middellange afstand Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Tjitske Groenveld 02:47:17 14 904.77
Elise Heuts 00:00:00 DNS 000.00

Middellange afstand Groepsrun Totaal

Naam Looptijd Positie Punten
Lieke Heuver 04:18:22 66 464.10
Linda Kuijpers 04:18:22 66 464.10
Carlijn van Uum 04:18:22 66 464.10

Jeugd 15-17 jaar Heren

Naam Looptijd Positie Punten
Tom Woollard 01:47:34 5 971.13
Mik van Lieshout 02:06:23 11 933.50
Noa de Jong 02:06:31 13 933.23

Jeugd 15-17 jaar Dames

Naam Looptijd Positie Punten
Anouk van Lieshout 02:58:41 5 886.47


Dinxperlo

15/12/2019

Korte Survivalrun (KSR) Heren